MENY

Hvem
vi er

I løpet av de tre årene som er gått siden B&C Reis ble etablert har virksomheten vokst hurtig.

B&C Reis AS har sitt utspring i B&C Stillas AS – en monterings- og demonteringsbedrift som ble grunnlagt av Luis Bermudez, Pelle Carlsjø og Christoffer Carlsjø i 2008.

I 2013 utvidet B&C Stillas virksomheten, og begynte med montering og demontering av reis for forskaling av betongkonstruksjoner.

I 2015 ble B&C Reis etablert, for å spesialisere virksomheten med montering av Reis i en egen enhet. B&C Reis tilbyr kun monteringstjenester, og eier ikke eget reisutstyr.

I løpet av de tre årene som er gått siden B&C Reis ble etablert har virksomheten vokst hurtig, og i dag har vi ca. 60 ansatte i bedriften.

Tidslinje

Hva er viktig for oss

Vår forretningsidé er basert på en ambisjon om å være en av de ledende aktørene innen montering og demontering av reissystem i hele Norge.

Vi dedikerer oss helt og fullt til:

  • HMS:
    Det er vår høyeste prioritet at alle våre ansatte og kunder går trygt hjem ved arbeidsdagens slutt.
  • Pålitelighet:
    Vi setter alltid våre kunder først. Deres suksess er vår suksess.
  • Dyktige og kvalifiserte medarbeidere:
    Våre ansatte skal ha høy kunnskap innen montering og demontering av reis.
  • Etisk ansvar:
    Vi ønsker å gjøre gode, fordelaktige avtaler for alle involverte, med et langsiktig perspektiv. Våre avtaler skal bygge på etikk og ærlighet.

Vår administrasjon og prosjektering

Luis Bermudez
Daglig leder
41359840
luis.bermudez@bcreis.com
Andrew Bipella
HMS/KS-leder
47329887
andrew.bipella@bcreis.com
Robin Olsson
Prosjektleder
45228635
robin.olsson@bcreis.com
Patric Berg
Prosjektleder
98105904
patric.berg@bcreis.com
Maria Pedersen
Kontorleder
45832014
maria.pedersen@bcreis.com
Jimmy Ivarsson
Prosjektleder
97873897
jimmy.ivarsson@bcreis.com

Sertifisering

B&C Reis AS er registrert i STARTBANK

¨